• In English
 • Харківський політехнічний інститут передав засоби пасивного захисту для Збройних Сил України
  опубліковано 18 серпня 2014 року о 17:35

  18 серпня 2014 року Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» передав 17 бронежилетів 4 класу захисту військовій частині А 1451 радіотехнічних військ, які були придбані на зібрані колективом університету кошти у сумі більше 100 тисяч гривень.

  Керівництво університету в особі ректора професора Леоніда Товажнянського зв'язалося з командиром військової частини А 1451 Олегом Євтушенко. Він повідомив про те, що у службовців цієї військової частини дійсно є потреба в бронежилетах, оскільки вони знаходяться в зоні проведення АТО.

  Купівля бронежилетів здійснювалася за угодою з постачальником. Придбані засоби захисту були передані колективом університету на території НТУ «ХПІ» безпосередньо з оформленням всіх необхідних документів, що підтверджують передачу матеріальних цінностей.

  Нагадаємо, що Вчена рада університету прийняла рішення провести комплекс заходів з надання допомоги українській армії в три етапи. На першому етапі студенти провели акцію "День донора". Тоді політехніки здали 25 літрів крові для бійців, що проходять лікування в госпіталях країни. Курсанти Гвардійського ордена Червоної Зірки факультету військової підготовки імені Верховної Ради України НТУ «ХПІ» також приєдналися до ініціативи і здали кров для українських бійців. Збір коштів для придбання засобів пасивного захисту - другий етап. На третьому етапі планується збір речей першої необхідності, і передача їх особам, постраждалим під час АТО.