• In English
 • Мінфін: Низку податків пропонується зробити місцевими
  опубліковано 18 серпня 2014 року о 17:47

  «Для підтримки місцевих бюджетів і можливості збільшення ресурсних баз місцевих бюджетів пропонується встановити акцизний податок з кінцевого продажу підакцизної продукції такої як пиво, алкоголь, тютюн та паливо», - зазначив під час прес-конференції заступник Міністра фінансів Денис Фудашкін, коментуючи концепцію податкової реформи.

  При цьому пропонується, що безпосередні ставки такого податку будуть встановлюватися місцевими громадами, пояснює заступник Міністра.

  «Це дозволить місцевим громадам самостійно приймати рішення відносно визначення ставки оподаткування. На законодавчому рівні ми пропонуємо обмежити максимальний розмір ставки, і вже місцеві громади безпосередньо будуть приймати рішення про доцільність введення такого податку на своїй території», - коментує запропоновані зміни до податкової сфери Денис Фудашкін.

  За словами заступника Міністра, Міністерством фінансів також передбачається, що плата за землю і, як складова, податок на нерухомість будуть місцевими податками, розміри яких в межах максимальної ставки встановлюватимуться безпосередньо місцевими громадами.