• In English
 • Землевпорядники України перерахують понад 830 тис. гривень на закупівлю медикаментів для поранених учасників АТО
  опубліковано 18 серпня 2014 року о 17:59

  Голова Держземагентства Сергій Рудик у ході робочої поїздки на Дніпропетровщину наприкінці минулого тижня відвідав Дніпропетровський військовий госпіталь, де лікуються військовослужбовці – учасники АТО. Це медичний заклад, куди доставляють важко поранених, тих, хто потребує невідкладної медичної допомоги і кого вже не можна транспортувати далі.

  У розмові з військовими лікарями Сергій Рудик запевнив, що Держземагентство і загалом усі працівники землевпорядної служби України не стоять осторонь проблем військових, які проливають кров і щоденно ризикують життям, захищаючи Батьківщину.

  Протягом чотирьох місяців Держземагентство реалізовує ініціативу щодо забезпечення земельними ділянками учасників АТО. На ці цілі передбачено близько 80 тис. гектарів.

  Саме про це говорив Голова Держземагентства з людьми, які наразі проходять лікування. Він зазначив, що якщо людина з пораненням знаходиться у госпіталі, то однозначно без жодних довідок має право на отримання землі у власність у рамках цієї ініціативи.

  Сергій Рудик повідомив, що землевпорядники України підтримали його ініціативу щодо перерахування одноденного заробітку на потреби учасників АТО. Вся сума, а це 830 282,63 гривні, буде направлена Дніпропетровському військовому госпіталю для закупівлі медикаментів. Адже, як переконався Голова Держземагентства, пораненим не вистачає найнеобхідніших лікарських засобів.

  – Зараз у цей складний час, коли країна перебуває у стані війни, кожен українець повинен зробити найнеобхідніше, усе, що промовляють власна душа і серце, задля підтримки героїв, які боронять рідну землю. Вірю, що наша посильна допомога додасть наснаги військовим і вони повернуться додому з перемогою. Бо з ними – Бог, з ними – правда і віра багатомільйонного миролюбивого народу, – наголосив Голова Держземагентства Сергій Рудик.