• In English
 • Внесено зміни до порядку конкурсу з визначення фондових майданчиків для публічного розміщення облігацій МФО
  опубліковано 12 серпня 2014 року о 16:45

  Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку схвалила проект рішення «Про внесення змін до Положення про конкурс з визначення фондових бірж, на яких може здійснюватись публічне розміщення облігацій МФО (міжнародних фінансових організацій)».

  Ірина Устенко, директор Департаменту регулювання діяльності торговців цінними паперами та фондових бірж НКЦПФР, повідомила: «Ми вдосконалюємо процедуру проведення конкурсу та вносимо деякі корективи, що сприятимуть ефективній та якісній  процедурі даного заходу. Так, в першу чергу, документом передбачено, що ініціатором проведення конкурсу повинна бути саме МФО, що має намір здійснити емісію відсоткових або дисконтних облігацій шляхом їх публічного розміщення на фондових біржах. До того ж, представники МФО в обов’язковому порядку входитимуть до складу конкурсної комісії та матимуть право вирішального голосу у  прийняті рішення під час підбиття підсумків конкурсу. Комісія, в свою чергу, здійснюватиме заходи щодо конкурсного відбору фондових бірж та прийматиме відповідні документи від конкурсантів».

  Ірина Устенко додала, що цим регулятор фондового ринку зробив черговий прогресивний крок до появи на ринку інструменту, цікавого як для самих організацій, так і для вітчизняних інвесторів.

  Нагадаємо, Комісією відповідно до Законів України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні» та «Про цінні папери та фондовий ринок» 5 листопада 2013 року було прийнято рішення «Про затвердження Положення про конкурс з визначення фондових бірж, на яких може здійснюватись публічне розміщення облігацій міжнародних фінансових організацій».