• In English
 • Відділення підводного розмінування вирушає до м. Слов'янськ для розмінування територій
  опубліковано 12 серпня 2014 року о 16:35

  Зведені загони ДСНС України продовжують розміновувати території та акваторії звільнених міст на Сході України.

  12 серпня до м. Слов’янськ Донецької області вирушає відділення підводного розмінування аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області в складі 5 чоловік особового складу на 2-х спеціальних автомобілях. Відділення направлене у розпорядження начальника Зведеного аварійно-рятувального загону Донецької області ДСНС України та буде виконувати роботи щодо очищення від вибухонебезпечних предметів, звільнених від терористичних угрупувань територій населених пунктів.

  Заступник начальника Головного управління з реагування  на надзвичайні ситуації Петро Сибіга особисто проінструктував особовий склад відділення. Під час інструктажу він наголосив перш за все на дотриманні заходів безпеки при виконанні робіт за призначенням та нагадав про сувору дисципліну, а також побажав скорішого повернення.

  Як зазначив старший групи, начальник відділення підводного розмінування аварійно-рятувального загону ГУ ДСНС області Андрій Чуканов, піротехніки загону мають достатній рівень теоретичних знань та практичних навичок, неодноразово брали участь у розмінуванні місцевості в Новобогданівці, Лозовій та мають достатній практичний досвід для виконання подібних завдань.