• In English
  • Військовослужбовці Черкаського гарнізону отримали квартири
    опубліковано 02 серпня 2014 року о 12:26

    1 серпня, у містечку Монастирище Черкаської області, оглядові ордери від службових помешкань отримали 26 родин військовослужбовців Збройних Сил України. В урочистостях з цієї нагоди взяли заступник директора Департаменту капітального будівництва Міністерства оборони України Лариса Храмченко, начальник місцевого гарнізону полковник Василь Цимбал, керівники місцевих органів влади і самоврядування.

    Сьогодні житло отримали різні категорії військовослужбовців: солдати, сержанти, прапорщики і офіцери. У цьому будинку 35 квартир, на 26 з них вже отримано оглядові ордери. Решта квартир зарезервована для військовослужбовців Збройних Сил України, які виконують завдання в рамках проведення АТО на сході України. Керівництво Міністерства оборони та Збройних Сил України робить все можливе для того, щоб кожен військовослужбовець разом зі своєю родиною почувався соціально захищеним, – наголосила Лариса Храмченко.

    Заступник директора Департаменту капітального будівництва Міністерства оборони України також повідомила, що цього року за різними напрямами планується надходження 1900 квартир для військовослужбовців Збройних Сил України.