• In English
 • Дмитро Булатов: Молодь має працювати над державною програмою спільно із державою
  опубліковано 02 серпня 2014 року о 12:35

  Міністерство молоді та спорту України підключає молодь до обговорення проекту Концепції державної програми молодіжної політики на 2016-2020 роки. Документ розроблявся на основі реальних соціологічних дослідженнях Ради Європи щодо проблем та потреб молоді.

  "Українська молодь має бути і об"єктом, і суб"єктом державної програми.

  Без її участі розробка цього документу неможлива", - про це міністр молоді та спорту Дмитро Булатов заявив під час прямого ефіру на Радіо "Свобода".

  "Підкреслюю: на форумі ми обговорювали проект Концепції державної програми. Це – чернетка, до якої молодіжні організації вже внесли свої корективи та пропозиції. До кінця наступного тижня Державний інститут сім"ї та молоді має внести в Концепцію правки, які були напрацьовані на Форумі. На кінець серпня - початок вересня запланована презентація Концепції у Кабінеті міністрів", - зазначив Дмитро Булатов.

  Принципова відмінність концепції цієї державної програми від попередніх - крос секторальна співпраця. Тобто, до її здійснення мають долучитися не тільки громадськість, а й інші відомства – Міністерство освіти, Міністерство праці та соціальної політики, Міністерство охорони здоров"я, місцева влада, наголосив міністр молоді та спорту України.