• In English
  • З аеропорту "Бориспіль" відкрито нові рейси до США
    опубліковано 16 липня 2014 року о 14:43

    З початку липня пасажирам аеропорту «Бориспіль» доступно вдвічі більше рейсів до Нью-Йорка. Авіакомпанія Austrian Airlines додала до своєї маршрутної мережі новий рейс – до Ньюарка (із пересадкою у Відні). Отже, на сьогодні мандрівники з України мають можливість подорожувати до двох найбільших міжнародних аеропортів Нью-Йоркааеропорту ім. Джона Ф. Кеннеді та аеропорту Ньюарк.

    Новий рейс, передусім, зацікавить українських пасажирів, що подорожують до інших міст США, але не менш цікавим він буде і для тих, чия мета— Нью-Йорк. Міжнародний аеропорт Ньюарк Ліберті розташований у західному напрямку від центру Манхеттена, тож поїзд доставить пасажирів до міста всього за 30 хв. Для тих, хто їде у відрядження до Філадельфії, Пенсільванії або Нью-Джерсіце найкращий вибір. Адже звідси всього за лічені хвилини можливо опинитись у необхідному місті. Поїзд поєднує такі великі міста як Нью-Йорк, Філадельфія та ін. Станція розташована неподалік аеропорту, з якої курсують безкоштовні залізничні шатли між терміналами.

    Відправлення рейсу з «Борисполя» за маршрутом КиївВіденьНьюарк здійснюється 5 разів на тиждень — по понеділках, середах, п’ятницях, суботах та неділях.