• In English
 • Фахове журі при Мінрегіоні роглянуло претендентів на звання кращої споруди 2013 року
  опубліковано 14 липня 2014 року о 17:42

  14 липня в приміщенні Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства відбулося засідання кваліфікованого журі щодо проведення конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України в 2013  році.

  У засіданні журі взяли участь голова ДАБІ України Максим Мартинюк та перший заступник голови Сергій Драч.

  На розгляд спеціалістів у сфері містобудування подані рекомендації експертної комісії Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

  У ході обговорення та дискусії журі визначило трьох переможців в кожній з 9-ти номінацій. Критеріями слугували якість будівельних конструкцій, оригінальне архітектурне та просторове вирішення, функціональність споруди, її гармонічне розташування в навколишньому просторі.

  У більшості випадків члени журі підтримали рекомендації експертної комісії. Проте щодо деяких номінацій відбулися серйозні дискусії. Особливо щодо номінацій «Промислові підприємства та об’єкти транспортної інфраструктури» та «Об’єкти сільського будівництва». Зі спірних питань доля  переможця вирішувалася шляхом голосування.

  Вже найближчим часом імена переможців будуть оприлюднені, а на початку серпня відбудеться процедура їх нагородження.