• In English
  • Павло Шеремета: Розвиток людського капіталу - один з найважливіших пріоритетів Мінекономрозвитку
    опубліковано 14 липня 2014 року о 17:40

    Розвиток людського капіталу –  один з найважливіших пріоритетів, які стоять перед Міністерством економічного розвитку і торгівлі України. Тому Мінекономрозвитку буде використовувати свої можливості для того, щоб це пріоритетне завдання було виконане. Важливою запорукою для цього – налагодження відкритого соціального діалогу. Про це йшлося у ході зустрічі Міністра економічного розвитку і торгівлі України Павла Шеремети з представниками Федерації профспілок України.

    «Мені важливо було почути ваше бачення. Людський капітал – ми ставимо як пріоритет. Я думаю, що якраз під час цієї розмови ми чіткіше зможете визначити що повинно бути зроблено», - сказав Павло Шеремета. 

    Як було наголошено, профспілки ініціювали зустріч для того, щоб проблемні питання, які виникають, розв’язувались безконфліктно, шляхом переговорів і консультацій. Адже профспілкові організації займаються економічними і соціальними питаннями, які є віддзеркаленням тієї роботи, що здійснюється державними органами і роботодавцями. Для врегулювання позицій усіх зацікавлених сторін, для виокремлення і мінімізації  больових точок і необхідні такі зустрічі, зазначили присутні. Серед питань, які були запропоновані до обговорення – значний пласт соціально-важливих питань: зайнятість населення, заробітна плата, збереження і розвиток трудових ресурсів, а також інші теми: оподаткування, євроінтеграція, тендерні закупівлі, розвиток внутрішнього ринку і технічне переоснащення промислових підприємств.