• In English
 • Мінкультури розпочало програму підвищення професійного рівня працівників у партнерстві з закордонними інституціями
  опубліковано 03 липня 2014 року о 08:47

  Міністерство культури України розпочало програму підвищення професійного рівня чиновників Міністерства у партнерстві з закордонними профільними інституціями.

  Наразі триває одна з перших поїздок працівників Мінкультури в Німеччину, організована спільними зусиллями Мінкультури та Goethe Institut в Україні. До робочої групи для візиту в Німеччину, на чолі з Першим заступником Міністра культури Олесею Островською-Лютою, увійшли представники різних рангів та підрозділів Міністерства (зокрема департаментів культурної спадщини, мистецтв та навчальних закладів, управління міжнародного співробітництва).

  Німецькими колегами була розроблена тижнева програма підвищення кваліфікації для української делегації. В її рамках передбачено ряд зустрічей з управлінцями культурної галузі різних напрямків, зокрема - з представниками Берлінської національної бібліотеки, Головного управління економіки, технологій та досліджень, Федерального агентства політичної освіти, Берлінського університету мистецтв, Спілки драматургів, Німецького історичного музею, Академії мистецтв тощо.

  Така співпраця дозволить представникам Міністерства отримати цінні знання та досвід німецьких колег задля їх подальшого застосування в Україні і впровадження реальних реформ в управлінні культурою.