• In English
 • Михайло Коваль: Антитерористична операція проходить відповідно до плану
  опубліковано 02 липня 2014 року о 19:35

  Антитерористична операція проходить відповідно до плану, затвердженого Президентом України, Верховнокомандуючим Збройних Сил України. Для виконання цього завдання залучено певну кількість військовослужбовців, бойового озброєння і військової техніки. Про це сьогодні, 2 липня, на брифінгу в Будинку Уряду сказав в.о. Міністра оборони Михайло Коваль.  

  За його словами, вчора був перший день відновлення АТО. Військовими, які підпорядковані Міноборони і входить до складу Антитерористичного центру, визначені завдання були виконані в повному обсязі.

  «На жаль, під час виконання завдань загинуло двоє військовослужбовців, - повідомив Михайло Коваль. -  Щодо втрат супротивника, то цифра кожної години уточнюється. Учора було уражено 120 об’єктів, і вони були заздалегідь розвідані. Була впевненість, що там немає цивільних. Ці об’єкти були загрозою для мирного населення, Збройних Сил, і ми були в цьому чітко впевнені. І лише після повного документування було прийнято рішення про їх знищення. Працювала авіація, артилерія».

  В. о. Міністра оборони наголосив, що операція триватиме, допоки останній найманець не піде з терен нашої держави.