• In English
 • Україні є чим зацікавити країни Європейського Союзу, - Мінекономрозвитку
  опубліковано 27 червня 2014 року о 16:34

  Перш, ніж говорити про те, що отримає український бізнес від підписання Угоди про асоціацію, варто проаналізувати, що наші підприємства можуть запропонувати ЄС. Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета впевнений, що Україні є з чим іти підкоряти Євросоюз. Про це йшлося в ефірі «Громадського радіо».

  Насамперед, переконаний Павло Шеремета, для ринку Євросоюзу і європейського споживача затребуваною буде продукція сільського господарства, харчової промисловості, енергетики. 

  «Найбільш успішні українські продукти – це ті, що стосуються  сільського господарства, харчової промисловості. Ми з часом можемо виходити і на енергетику», -  зауважив Міністр.

  Також за словами Павла Шеремети, в перспективі для європейського споживача можуть стати цікавими не тільки товари вітчизняної промисловості, а й здобутки сфери високих технологій, продукти інтелектуальної власності, і навіть українська медицина.   

  «Я думаю, що особливо цікаві нові галузі, оскільки за ними майбутнє. IT, освіта, охорона здоров’я, яка може перейти у медичний туризм до України. Ми можемо вже мати такий комплексний продукт української землі:  не тільки чорнозему, але й людей також», - підсумував очільник Міністерства.