• In English
  • Зерно від аграріїв східних регіонів будуть приймати на елеватори безоплатно, - Ігор Швайка
    опубліковано 27 червня 2014 року о 16:35

    ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» створює умови для прийому зернових на безоплатній основі. Так, зберігання здійснюється на загальних тарифах. Для забезпечення безперебійної закупівлі на території, де діє АТО направляється виїзна закупівельна комісія. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Ігор Швайка під час брифінгу у Будинку Уряду.

    Так, за словами Міністра, ПАТ «ДПЗКУ» задіяла в Донецькій та Луганській областях 5 елеваторів, а також 5 елеваторів в Харківській області. При середній ціні приймання 1 тонни зернових у розмірі 13 грн. економія для сільгоспвиробників становитиме 10 млн. грн», - заявив Ігор Швайка.

    Підприємство забезпечує найвигідніші умови з приймання зерна незалежно від стану якості. Загальна сума - 10 млн. грн. з безоплатним прийманням і є вкладом ПАТ «ДПЗКУ» в продовольчу безпеку регіонів. Сільгоспвиробник має змогу безпосередньо зекономити на кожній транспортній партії від 250 – 400 грн. відповідно до завантаженості автозерновозу в об’ємі постачання 25 – 40 тонн зерна, що згідно з вартістю поставки складає 2,5-3%.