• In English
  • Миколаївці вже придбали 790 військових казначейських зобов'язань
    опубліковано 18 червня 2014 року о 09:26

    За інформацією Миколаївського обласного управління Ощадбанку, на території області вже придбано 790 сертифікатів "Військових" казначейських зобов'язань, і це як і раніше один з кращих показників у державі. Найбільше сертифікатів реалізовано в Миколаєві. Серед районних центрів лідирує Новий Буг (76), Первомайськ (45), Вознесенськ (37). Найменше сертифікатів реалізовано у Веселинівському та Єланецькому відділеннях Ощадбанку.

    Як відомо, 21 травня 2014 року Ощадбанк розпочав продаж казначейських зобов’язань «Військові» серії В номінальною вартістю 1000 гривень, кошти від реалізації яких будуть спрямовані на підтримку української армії.

    Казначейські зобов'язання – це різновид державних цінних паперів, що розміщуються серед фізичних осіб на добровільних засадах, дають право на отримання доходу і погашаються державою на умовах, передбачених при їх розміщенні. Купуючи казначейські зобов’язання, Ви отримуєте гарантію повернення інвестованих коштів, забезпечену державою. Ви можете бути впевнені, що гроші не пропадуть, не «заморозяться», а відсоткова ставка не знизиться.