• In English
 • Понад 980 тонн бронетанкового майна за останні два місяці направлено в райони АТО
  опубліковано 17 червня 2014 року о 20:21

  Для своєчасного ремонту та обслуговування бронетехніки, що використовується військовослужбовцями Збройних Сил України в районах проведення антитерористичної операції, до польових таборів цілодобово направляється бронетанкове майно.

  З метою оперативного вирішення нагальних питань щодо технічного забезпечення військ у розташуваннях підрозділів працюють офіцери Центрального бронетанкового управління Озброєння Збройних Сил України.

  «Зараз у східних регіонах для врегулювання ситуації та захисту мирного населення зосереджено певну кількість бронетехніки. Тому вдень та вночі до районів зосередження відбувають вантажівки з усім необхідним майном для ремонту та обслуговування,» – розповів начальник управління Центрального бронетанкового управління Озброєння Збройних Сил.

  За словами офіцера, протягом останніх двох місяців в райони АТО вже відправлено понад 980 тонн бронетанкового майна на загальну суму близько 105 мільйонів гривень.

  «Завдяки своєчасному перевезенню різних агрегатів чи комплектуючих на Луганщину та Донеччину наші вояки швидко ставлять бойові машини на хід. За пріоритет в роботі моїх підлеглих я визначив реалізацію заявок на майно, що надходять з місць проведення АТО. Таким чином, ми робимо свій маленький внесок у перемогу над ворогом,» – додав офіцер.