• In English
 • Укрзалізниця повністю забезпечує вивіз мешканців східних регіонів
  опубліковано 17 червня 2014 року о 16:36

  Фахівці Укрзалізниці щодобово відслідковують інформацію щодо пасажиропотоку зі Східного регіону України та у разі необхідності призначають додаткові поїзди. Про це під час брифінгу в Кабінеті Міністрів України повідомив начальник головного пасажирського управління Укрзалізниці Ігор Бреус.

  «Упродовж двох тижнів для вивозу пасажирів із проблемних регіонів України було призначено на 11 рейсів поїзд № 565/566 ДонецькКиїв та на 7 рейсів поїзд № 564/563 ЛуганськКиїв», – зазначив Ігор Бреус.

  Окрім цього, за словами начальника головного пасажирського управління Укрзалізниці, був спеціально організований для перевезення дітей із Луганська поїзд № 525/526 Луганськ – Одеса та призначений на 6 рейсів поїзд № 701/702 Сватове – Харків.

  «У дні, коли курсували додаткові поїзди, у продажу залишалося від 70 до 150 вільних місць зі Сходу України. Таким чином, завдяки додатковим поїздам ми повністю забезпечили вивіз мешканців східних регіонів, які мали намір покинути небезпечну територію», – розповів Ігор Бреус.

  За його словами, Укрзалізниця й надалі продовжує роботу щодо призначення додаткових поїздів зі східних регіонів. Так, у зв’язку зі збільшенням пасажиропотоку на 17 та 18 червня призначено додаткові поїзди із Луганська, а у найближчі дні планується призначити двогрупний поїзд ЛуганськЯсинуватаКиїв. «Таким чином, одним двогрупним поїздом ми забезпечимо вивіз  пасажирів із Луганська та Донецька, адже повноцінний поїзд із 18 вагонів не затребуваний ні в Луганську, ні в Донецьку», – додав він.   

  Також за словами Ігоря Бреуса, обслуговування та екіпірування пасажирських поїздів, у тому числі, що курсують із Донецька та Луганська проводиться згідно з встановленою технологією. «Усі підрозділи Донецької залізниці, як і раніше, підпорядковуються Укрзалізниці та виконують перед ними поставлені завдання і забезпечують безпеку руху», –  резюмував Ігор Бреус. 

  Довідково

  У Східному напрямку курсує 15 пар поїздів. Зокрема, 5 пар поїздів із Південно-Західної залізниці, 2 пари поїздів з Одеської залізниці, 1 пара поїздів із Львівської залізниці, 3 пари поїздів із Південної залізниці та 4 пари поїздів із Придніпровської залізниці (у тому числі 2 пари поїздів сполученням із Кримом).