• In English
 • Укртрансінспекція відзначає необхідність участі громадськості у реалізації реформ у галузі автомобільних перевезень
  опубліковано 17 червня 2014 року о 14:35

  Укртрансінспекція відзначає необхідність участі громадськості у реалізації реформ у галузі автомобільних перевезень. Як зазначив під час чергового засідання Громадської ради при Державній інспекції України з безпеки на наземному транспорті Голова Укртрансінспекції Валерій Черненко, громадськість зараз як ніколи повинна долучитись до напрацювання змін та пошуку найоптимальніших правил гри і умов ведення бізнесу, а потім лише слідкувати, щоб не було порушень.

  «Як неодноразово повідомлялось, вже підготовлено проекти щодо змін в транспортному законодавстві, які встановлять спільні умови, яких потрібно дотримуватись для зайняття діяльністю оператора автомобільних перевезень. Із залученням світової спільноти, суспільству запропоновано спрощену та максимально прозору модель реалізації вимог законодавства у сфері автомобільних перевезень та зменшення фінансового тиску на перевізників, запровадження сучасних ефективних методів управління, створення безпечних умов у сфері внутрішніх та міжнародних перевезень пасажирів і вантажів, забезпечення необхідного рівня професійної кваліфікації та фахових знань керівників і спеціалістів автомобільного транспорту, які здійснюють організацію перевезень з дотриманням правил безпеки перевезень, охорони праці та пожежної безпеки, захисту прав та інтересів споживачів, а також адаптацію внутрішнього транспортного законодавства України до законодавства Європейського Союзу», - повідомив Валерій Черненко.

  За його словами, на громадськість покладена історична місія - донести суспільству, що розпочинається реформа транспортної галузі і для покращення роботи економіки її потрібно провести негайно.

   «Ми хочемо жити в європейській країні, але я впевнений, що зміни повинні, насамперед, розпочатись з кожного з нас. Тому я запрошую всіх, хто готовий брати участь, витрачати свій вільний час, хто має пропозиції до переходу на нову систему управління економіки транспорту та економіки в цілому, до співпраці. Переконаний, якщо ми зараз спільно докладемо усіх зусиль, результати будуть вражаючі», - підкреслив очільник Укртрансінспекції.