• In English
 • Співробітники "Енергоатома" придбали "військові" облігації на 135 тис. грн.
  опубліковано 12 червня 2014 року о 15:35

  11 червня дирекція ДП НАЕК «Енергоатом» організувала для ПАТ «Ощадбанк» одноденну виїзну роботу в офісі Компанії для продажу казначейських зобов’язань (облігацій) «Військові». Загальна сума залучених таких чином коштів склала 135 тис. грн. Вони будуть спрямовані на забезпечення нагальних потреб українських військових та підвищення боєздатності ЗСУ. Зважаючи на номінальну вартість однієї облігації, яка складає 1 тис. грн., значна їх кількість була придбана співробітниками «Енергоатома» у складчину. 

  Практику реалізації «військових» цінних паперів «Ощадбанку» в «Енергоатомі» буде продовжено.

  Довідково

  21 травня 2014 року «Ощадбанк» розпочав продаж казначейських зобов’язань «Військові» серії В номінальною вартістю 1000 грн., кошти від реалізації яких будуть спрямовані на підтримку української армії.

  Казначейські зобов'язання – це різновид державних цінних паперів, що розміщуються серед фізичних осіб на добровільних засадах, дають право на отримання доходу і погашаються державою на умовах, передбачених при їх розміщенні. Купуючи казначейські зобов’язання, фізичні особи отримують гарантію повернення інвестованих коштів, забезпечену державою. Фізичні особи можуть бути впевнені, що гроші не пропадуть, не «заморозяться», а відсоткова ставка не знизиться.

  Строк обігу казначейських зобов'язань «Військові» – 24 місяці (2 роки).

  Ставка за казначейськими зобов’язаннями «Військові» становить 7% річних.