• In English
 • На Луганщині виготовлено правовстановлюючі документи на 91,2% земель оздоровчого призначення
  опубліковано 12 червня 2014 року о 15:44

  На території Луганської області землевпорядники провели інвентаризацію земель оздоровчого призначення та сприяли виготовленню правовстановлюючих документів на 154 га відповідних земель, що становить 91,2% від їх загальної площі.

  На сьогодні у регіоні також оформлено правовстановлюючі документи на 669 га земель рекреаційного призначення (19% від їх загальної площі), що знаходяться у власності, користуванні юридичних та фізичних осіб. Так, лише минулого року в Державному реєстрі прав було зареєстровано права на 13 земельних ділянок загальною площею 32 гектари.

  Всього на території 8 районів та 4 міст обласного значення Луганщини знаходиться 169 га земель оздоровчого призначення. Найбільша кількість цих земель (санаторії, профілакторії, оздоровчі заклади) знаходиться на території Слов’яносербського (26%) та Кремінського (19%) районів.

  Землі рекреаційного призначення займають площу понад 5 тис. га на території 15 районів та 6 міст обласного підпорядкування. Значні площі земель рекреаційного призначення, що знаходяться у користуванні, зосереджені в Красному Лучі (45%) та Ровеньках (29%).