• In English
  • Першу чергу реконструкції Поштової площі здадуть до Дня Незалежності
    опубліковано 12 червня 2014 року о 15:24

    До Дня Незалежності у столиці здадуть першу чергу реконструкції Поштової площі. Зокрема, планується завершити будівництво транспортної розв’язки та виконати роботи з благоустрою набережної Дніпра. Про це повідомили у КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд».

    Так, дорожники завершать прокладання інженерних мереж, здійснять укладку верхнього шару асфальтобетону, облаштують роздільну смугу на вул. Набережно-Хрещатицькій, завершать фарбування тунелю, а також облаштування підсвітки й декоративного освітлення, нанесуть розмітку на Набережному шосе, вул. Набережно-Хрещатицькій, Боричів тік, Володимирській. Крім того, буде завершено благоустрій набережної від церкви св. Миколая до колони Магдебурзького права.

    Наразі роботи на Поштовій площі тривають. Зараз там виконуються роботи з торкретування колон тунелю, укладання побутового каменю підпірних стін. Також розпочалися підготовчі роботи для укладання верхнього шару асфальтобетону, замовлено шумопоглинаючі панелі для тунелю, продовжуються роботи з облаштування декоративного освітлення.