• In English
 • Майбутні учасники електронних торгів арештованим майном продовжують ознайомлюватися із лотами, внесеними до бази он-лайн системи
  опубліковано 11 червня 2014 року о 16:16

  Система електронних торгів арештованим майном функціонує трохи більше місяця, за цей час з пілотом ознайомилося вже понад 132 тис. користувачів мережі Інтернет.

  Станом на 9 червня кількість зареєстрованих на сайті учасників зросла до 784 осіб. З них 630 вже подали заявки на участь у торгах, а 88 учасників уже навіть зробили 5-відсоткові внески, як того вимагає порядок проведення он-лайн аукціонів.

  Наразі у базу системи внесено 533 лоти.

  Як вже повідомлялося раніше, кожен учасник Системи електронних торгів може на власні очі побачити бажаний лот. Для цього треба звернутися за телефоном call-центру ДП «Інформюсту», який вказаний на сайті: 0 (800) 505 003.

  Примітно, що вже 295 зареєстрованих учасників висловили бажання ознайомитися з конкретними лотами і залишили операторам call-центру відповідні заявки. А перші 50 запитувачів уже особисто оглянули лоти, які їх зацікавили.

  Нагадаємо, веб-сайт Системи електронних торгів арештованим майном знаходиться за посиланням: http://torgi.minjust.gov.ua/.

  Пілотний проект вже понад місяць впроваджується у чотирьох регіонах: Львівській, Вінницькій, Дніпропетровській областях та місті Києві. Планується, що до кінця поточного місяця до експерименту долучаться ще 6 регіонів. Перший он-лайн аукціон арештованим майном відбудеться  1 липня.