• In English
 • Київський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді організовує допомогу сім'ям з Луганської та Донецької областей
  опубліковано 11 червня 2014 року о 16:26

  За дорученням Міністерства соціальної політики України Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді активно долучається до допомоги сім’ям з Луганської та Донецької областей. Так, у Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді створено інформаційно-координаційний пункт, який збирає дані про місця можливого тимчасового розміщення прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу.

  Спеціалісти Центру звертаються до всіх небайдужих киян з проханням долучитися до допомоги, надавши інформацію щодо адрес для можливого тимчасового розміщення прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу. Звертатися з цього приводу необхідно за телефоном 458-27-68; 456-77-81 (з 9.00 до 18.00 понеділок-п’ятниця).

  Центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (ЦСССДМ) м. Києва надають безкоштовні, за бажанням клієнта анонімні соціальні послуги  сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах, де є  проблема дитячої бездоглядності, насильства, алко/наркозалежності, ВІЛ/СНІД, а також дітям та молоді з інвалідністю, випускникам інтернатних закладів та ін.

  Крім того, працівники ЦСССДМ столиці продовжують здійснювати соціальний супровід сімей переселенців з АР Крим та м. Севастополя, які проживають у пансіонатах «Салют», «Супутник», «Ластівка».