• In English
 • Людмила Денісова: Україна зацікавлена у забезпеченні гідних умов праці та соціального захисту
  опубліковано 11 червня 2014 року о 16:06

  Україні необхідний досвід європейських країн, які вже змогли реалізувати успішні програми профілактики безробіття. Про це заявила Міністр соціальної політики Людмила Денісова, виступаючи на пленарному засіданні 103-ї Міжнародної конференції праці в Женеві.

  Окремо у своєму виступі Міністр подякувала представникам Міжнародної організації праці за співпрацю, надання технічної допомоги і підтримку зусиль України у вирішенні гострих проблем у сфері зайнятості. Вона переконана, що таке співробітництво є міцною платформою для стабілізації соціально-економічної ситуації в країні.

  Від імені Уряду України вона звернулася з проханням направити в Україну Місію експертів Міжнародного бюро праці для вивчення глибини і наслідків політичної, економічної і соціальної кризи, які дуже гостро відчувають на собі українці.

  Людмила Денісова також не обійшла увагою й ситуацію із виплатою державних соцдопомог в Україні. Вона запевнила присутніх, що, незважаючи на складні фінансові умови в країні, Уряд забезпечує виконання всіх соціальних зобов’язань: повністю виплачуються пенсії, допомоги, страхові виплати і заробітні плати в бюджетній сфері. Міністр відзначила, що, на жаль, сьогодні Уряд не має можливості підтримувати громадян, які проживають на тимчасово окупованій території. Зокрема, у Криму не працює банківська система, не здійснюються поштові перекази. Так само спостерігаються проблеми із виплатою соцдопомог в окремих районах Донецької та Луганської областей.

  „Але навіть у таких умовах, в яких опинилася наша країна, ми працюємо над стабілізацією фінансової ситуації, встановленням довіри з боку інвесторів до України, формуємо послідовну державну гуманітарну політику”, – наголосила Людмила Денісова.