• In English
 • Мінекономрозвитку підготувало пропозиції щодо реформування податкової системи
  опубліковано 10 червня 2014 року о 18:14

  Міністерство економічного розвитку і торгівлі направило на розгляд Кабінету Міністрів України пропозиції щодо реформування податкової системи країни, підготовлені спеціально створеною робочою групою. Про це повідомив Міністр економічного розвитку і торгівлі Павло Шеремета в ефірі «Радіо Ера».

  «Результати вже є, і ми подали свої пропозиції на розгляд до Кабінету Міністрів України», - зазначив Міністр.

  Він наголосив, що численні зустрічі з представниками бізнесу продемонстрували бажання підприємців оновити існуючу в Україні систему оподаткування, бажання працювати за чітко визначеними правилами.

  «Є великий суспільний попит на зміни податкової системи» - підкреслив Павло Шеремета.

  При цьому Міністр нагадав, що з метою визначення спільного бачення бізнесу та влади реформування податкової системи було створено три робочі групи в Мінекономрозвитку, Міністерстві фінансів та новоствореній Державній фіскальній службі України. Кожна з цих робочих груп повинна була працювати за окремим напрямком, зокрема, робоча група при Мінекономрозвитку відповідала за, так би мовити, «стратегічну складову». До складу робочих груп увійшли як представники міністерств, так і представники бізнесу, галузевих асоціацій, незалежні експерти, а також експерти відомих аудиторських компаній.