• In English
 • Співробітники «Енергоатому» перерахували Збройним Силам 2,7 млн. грн. допомоги
  опубліковано 10 червня 2014 року о 18:10

  З початку кампанії зі збору коштів на потреби Збройних сил України (ЗСУ), яка стартувала в країні на початку березня, станом на 5 червня, співробітники дирекції та відокремлених підрозділів ДП НАЕК «Енергоатом» перерахували на потреби українських військових 2 млн. 758 тис. грн.

  Перераховані кошти підуть на матеріально-технічних потреби ЗСУ та на медичне забезпечення українських військовослужбовців.

  Крім того, підрозділи станції в індивідуальному порядку здійснювали закупівлю за готівкові кошти медикаментів, предметів першої необхідності і надавали допомогу частинам ППО, що забезпечують протиповітряну оборону українських АЕС.

  На Южно-Українській АЕС у травні започатковано проведення акції «Бронежилет». В рамках акції працівники станції надають кошти на потреби ЗСУ з цільовим призначенням для закупівлі бронежилетів. Наразі вже закуплено 20 бронежилетів 4-го класу захисту.

  Розуміючи критичну важливість підвищення боєздатності української армії, у зв’язку зі зростанням загроз територіальній цілісності України, трудовий колектив відокремлених підрозділів компанії продовжує збір коштів для ЗСУ.