• In English
 • Делегація Укрзалізниці бере участь у сесії наради міністрів Організації співробітництва залізниць
  опубліковано 05 червня 2014 року о 15:45

  5 червня у Вільнюсі (Литовська республіка) відкрилася сорок друга  сесія наради міністрів ОСЗ (Організації співробітництва залізниць). У міжнародному форумі залізничників бере участь українська делегація на чолі з генеральним директором Укрзалізниці Борисом Остапюком.

  Під час наради відбудуться зустрічі генеральних директорів (або їхніх уповноважених представників) залізниць із 25 країн-членів ОСЗ, а також представників спостерігачів і приєднаних підприємств.

  Фахівці Укрзалізниці беруть активну участь у роботі ОСЗ і є провідними виконавцями та розробниками багатьох нормативних документів із міжнародного транспортного права та тарифної політики у сегменті вантажних і пасажирських перевезень у міжнародному сполученні.

  Наразі на порядку денному основні питання транспортної політики та стратегії розвитку міжнародних залізничних транспортних коридорів, тарифи на транзитні перевезення, опрацювання правил користування вантажними вагонами в міжнародному сполученні. В пасажирському сполученні будуть розглянуті та погоджені розклади руху та схеми формування міжнародних пасажирських поїздів; опрацьовані системи резервування місць, довідково-інформаційного обслуговування пасажирів, надання послуг і взаєморозрахунків за перевезення тощо.

  Рішення, прийняті під час сесії Наради Міністрів Організації співробітництва залізниць слугуватимуть подальшому вдосконаленню залізничних перевезень вантажів і пасажирів у міжнародному сполученні. 

  Довідково:

  Членами ОСЗ є транспортні міністерства і центральні державні органи, які відають залізничним транспортом, 27 країн. Згідно із Положенням про ОСЗ можливі інші форми участі в Організації співробітництва  залізниць - у якості спостерігача (для міністерств або залізниць) або приєднаного підприємства (для фірм і організацій, діяльність яких пов’язана із залізничним транспортом).