• In English
 • Укрморрічінспекція максимально передає свої функції на місця
  опубліковано 05 червня 2014 року о 16:29

  Реєстрація, перереєстрація маломірних (малих) суден (ведення Суднової книги України), видача посвідчень судноводія малого/маломірного судна будуть здійснюватися не центральним апаратом у Києві, а у регіонах, тобто максимально близько до споживачів цих адміністративних послуг у сфері морського та річкового транспорту. Про це під час брифінгу 5 червня у Кабінеті Міністрів України повідомив Голова Укрморрічінспекції Павло Буланович.

  «Поліпшення взаємодії міжрегіональних територіальних органів Укрморрічінспекції та її центрального апарату в контексті децентралізації покладених на неї владних повноважень, максимальної передачі функцій на місця – на даний час першочергове завдання інспекції», – зазначив Павло Буланович.

  Крім того, за його словами, в рамках децентралізації з 9 територіальних органів Укрморрічінспекції залишиться 7, при цьому їх кількісний склад збільшиться за рахунок скорочення центрального апарату.

  Голова Укрморрічінспекції наголосив, що відкритість і прозорість прийнятих органами державної влади рішень чимало сприяє боротьбі з корупцією. Для цього при Укрморрічінспекції створено Громадську раду - 27 травня 2014 року затверджено її склад, до якого увійшли представники 20 інститутів громадянського суспільства. «Укрморрічінспекція як будь-який орган державної влади зацікавлений в отриманні публічної підтримки та зменшенні опозиції своїм діям, тому прагнемо досягти взаєморозуміння, доброзичливих відносин та співпраці з громадськістю», – сказав він.

  Також працівники інспекції докладатимуть максимум зусиль для збереження позитивної тенденції зниження рівня аварійності: за 5 місяців 2014 року сталося 7 аварійних подій на морському та річковому транспорті, що на 46% менше проти аналогічного періоду минулого року.

  З цією метою напередодні масового літнього відпочинку на морях, річках і озерах Укрморрічінспекція активізує інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення, у тому числі за допомогою засобів масової інформації та громадськості, для підсилення відповідального ставлення громадян до виконання ними правил безпеки на водному транспорті. «Тільки спільними зусиллями можливо підвищити рівень безпеки на морському та річковому транспорті та зберегти людські життя як найвищу цінність», – звернувся до журналістів Павло Буланович.