• In English
 • Волинські фермери та підприємці передали військовим майже 16 тонн продуктів харчування
  опубліковано 02 червня 2014 року о 13:36

  Майже 16 тонн продуктів харчування передали волинські фермери та підприємці військовослужбовцям 51-ї Володимир-Волинської окремої механізованої бригади, які нині дислокуються у Широкому Лану Миколаївської області. Про це на оперативній нараді повідомив голова Волинської облдержадміністрації Григорій Пустовіт. За його словами, необхідна провізія, у супроводі заступника голови Волинської ОДА Миколи Собуцького вже прямує до пункту призначення.

  51-у механізовану бригаду було передислоковано з Донецької області. Для вивчення ситуації та потреб солдатів та офіцерів до місця розташування виїхав заступник голови облдержадміністрації Роман Карпюк. «Спільно з обласними, районними військовими комісарами ми поспілкувалися з хлопцями, ознайомилися із умовами перебування, харчування, а також — поінформували про державну позицію щодо ситуації, що склалася»,- розповів Роман Карпюк сьогодні на оперативці. «Жодних порушень уставу військової служби та присяги не було», - підкреслив він.

  Заступник голови облдержадміністрації зазначив, що нині в Широкому Лану працює додаткова медична комісія, солдатів додатково оглядають лікарі. «Тих, у кого будуть виявлені захворювання чи погіршення стану здоров'я, несумісні із військовою службою, відправлять додому», - наголосив Роман Карпюк.

  «Окрім того, за результатами поїздки напрацьовано рекомендації в Міністерство оборони України  щодо збільшення фінансового та матеріального забезпечення військових, а також — про зміни у порядку призову. Документи передано у профільне міністерство», - резюмував заступник голови облдержадміністрації.

  У свою чергу, голова Волинської облдержадміністрації Григорій Пустовіт подякував небайдужим фермерам та підприємцям, які передали продукти харчування для військових, й загалом усім, хто допомагає армії.