• In English
  • Ігор Швайка: Українська продукція матиме альтернативні ринки збуту
    опубліковано 02 червня 2014 року о 13:44

    Заява Россільгоспнагляду щодо повної заборони експорту сирів з України є неадекватною, оскільки вітчизняна сирна продукція відповідає всім міжнародним стандартам, є якісною і безпечною. Враховуючи ненадійність російської сторони, ми активно працюємо над відкриттям нових ринків для української продукції, і вже найближчим часом озвучимо результати. Сьогодні Мінагрополітики виступає своєрідним лобістом української продукції для просування на зовнішні ринки. Ускладнення, які виникли внаслідок дій з боку Російської Федерації, компенсуються більшою цікавістю з боку Європейського Союзу та інших країн. Про це сьогодні, 2 червня, повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка під час брифінгу в Українському Кризовому Медіа Центрі.

    Ігор Швайка також додав: «Сьогодні існує велика кількість нових контрактів з іноземними бізнес-партнерами. Ми на шляху відкриття нових ринків збуту, щоб не залежати від політичних настроїв Росії. Позитивна динаміка у цьому контексті зберігається. Якщо Россільгоспнагляд вважає, що наша продукція не потрібна споживачеві Російської Федерації - це питання виключно політики Російської Федерації. Наша продукція дуже високої якості і знайде іншого покупця і іншого споживача, який буде вдячний за таку якісну і відносно недорогу продукцію».

    Також Ігор Швайка повідомив, що на сьогоднішній день всі експортні зобов’язання України у аграрній галузі виконуються в повній мірі, а анексія Російською Федерацією території Криму на експортні надходження до бюджету країни не вплинула.