• In English
  • Для пільговиків Сумщини з держбюджету виділено близько 189 млн. грн. субвенцій
    опубліковано 08 травня 2014 року о 16:36

    На Сумщині проживає 55 тисяч ветеранів війни та інших прирівняних до них категорій населення, для яких передбачено ряд пільг і компенсацій. Протягом першого кварталу 2014 року інваліди війни отримали пільг на суму майже 54 мільйони гривень, повідомив начальник відділу пільг та соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, управління фінансів, діяльності стаціонарних установ, пільг та компенсацій департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації Людмила Капленко в ефірі обласного радіо.

    За словами посадовця, цьогоріч було складено соціальні паспорти кожного ветерана та опрацьовано всі питання, які їх турбують. Ветерани отримують гідне медичне обслуговування, зокрема забезпечені безкоштовними медичними рецептами і безоплатними путівкамипершому кварталі 2014 року надано 95 путівок, на 2 квартал надійшло 64 санаторно-курортні путівки).

    «У 2014 році з держбюджету передбачено місцевим бюджетам додатково 1,5 млн. грн. субвенцій на придбання майже 300 путівок до санаторіїв місцевого значення. Інваліди війни та їх вдови мають право на безоплатний ремонт житлових будинків і квартир. Цього року в області розпочато 6 таких ремонтів. З усіх актуальних питань громадяни можуть звертатися на гарячу лінію департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації за телефоном 60-02-08», – поінформувала Людмила Капленко.