• In English
 • До місцевих бюджетів Черкаської області надійшло 182,9 млн. грн. податків
  опубліковано 08 травня 2014 року о 16:40

  За квітень цього року до місцевих бюджетів Черкаської області надійшло 182,9 млн. грн. податків. Це на 7,7 млн. грн. більше, ніж торік у квітні (надходження становили 175,2 млн. грн.).

  Зокрема, звітного місяця надійшло 130,2 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб (темп до минулого року 108%); 16,3 млн. грн. єдиного податку (темп 107%) та 29,8 млн. грн. плати за землю. Також у квітні підприємства регіону перерахували 312,4 млн грн. єдиного соціального внеску (темп 112,2%). Порівняно з відповідним періодом минулого року, сума єдиного внеску зросла майже на 1 млн. грн.

  ГУ Міндоходів тримає на особливому контролі надходження платежів до місцевого бюджету та єдиного соціального внеску для виплати пенсій і соціальних платежів у регіоні, для розвитку громад. На цьому наголосив в. о. начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області Володимир Коломієць.

  «У квітні цього року нам вдалося не тільки надолужити, а й перекрити відставання надходжень до місцевих бюджетів порівняно з минулим роком. Виконання розписів надходжень місцевих бюджетів, затверджених радами на квітень, забезпечено на 108,5 %, додатково надійшло 14,4 млн. грн. Крім того, квітневі надходження дали змогу забезпечити позитивну динаміку і в цілому з початку року. Надходження за 4 місяці цього року становлять 663,7 млн. грн., що на 2,3 млн. грн. або на 0,3 %. Більше, ніж за відповідний період минулого року (661,4 млн. грн.). Це відбулось завдяки напруженій роботі усіх підрозділів Головного управління, завдяки спільним зусиллямспівпраці з платниками, громадськими організаціями і об’єднаннями, органами місцевого самоврядування», – розповів він.

  Володимир Коломієць відмітив, що позитив є і в надходженнях до Державного бюджету. Звітного місяця до загального фонду держбюджету надійшло від Черкащини на 29,2 млн. грн. або на 19,4 % податків і зборів більше, ніж за квітень минулого року. Так, у квітні надійшло у 1,6 раза більше податку на додану вартість, на 11,5 % більше акцизного податку.

  Володимир Коломієць подякував платникам податків Черкаської області, які активно працюють, розвиваються  і сумлінно сплачують податки, а отже за непростих умов сьогодення є справжніми патріотами нашого краю та  держави загалом.