• In English
 • Рятувальники ДСНС України привітали ветеранів війни з Днем Перемоги
  опубліковано 08 травня 2014 року о 16:30

  Державна служба України з надзвичайних ситуацій завжди піклується та ніколи не забуває про тих людей, які здобували для країни свободу від німецьких окупантів.

  Щороку, напередодні Дня Перемоги, керівництво ДСНС України відвідує ветеранів війни, аби в домашній атмосфері привітати їх зі славним та знаменним святом, обговорити всі проблемні особисті питання ветеранів, отримати з вуст героїв цінні поради та настанови.

  8 травня 2014 року Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський привітав з Днем Перемоги ветерана війни, генерал-лейтенанта у відставці Дуброву Петра Петровича, який брав участь у бойових діях в роки Другої світової, воював на Південно-Західному, Воронежському фронтах. За віддану службу Дуброва Петро Петрович нагороджений двома орденами “Червоної Зірки”, орденами “Вітчизняної війни”, “За службу Родине”, орденом “Богдана Хмельницького” та 25 медалями. У повоєнний період ветеран проходив службу на різних посадах у військах Цивільної оборони, а з 1972 по 1981 роки був заступником начальника Штабу Цивільної оборони УРСР.

  Вітаючи ветерана зі Святом Перемоги, Сергій Бочковський особливо наголосив на тому, що нинішнє покоління ні в якому разі не повинно забувати про подвиг відважних солдатів, адже саме вони є тим живильним джерелом, яке дало життя сотням, тисячам нащадкам.

  “Ми вдячні Вам за безстрашність, ризик, який Ви щогодини проявляли у роки війни. Сьогодні ми повинні цінувати Вашу мужність та патріотизм. Ви дали могутній поштовх для розвитку нашої країни і нині нам слід наполегливо працювати, аби піднести Україну на європейський рівень. Зі свого боку Державна служба України з надзвичайних ситуацій вже почала тісну співпрацю із зарубіжними колегами і надалі прагнутиме до стандартів Польщі, Італії, перейматиме позитивний досвід цих країн та вдосконалюватиме навички та вміння. У роки війни Ви зробили все можливетепер наша черга. Намагатимемося бути достойною зміною”, – сказав Сергій Бочковський.

  У свою чергу Дуброва Петро Петрович подякував керівнику ДСНС України за щирі слова, постійну підтримку, допомогу та побажав співробітникам ДСНС України та нинішньому поколінню бути гуманними, милостивими до людей.

  ”Я бажаю кожному бути справедливим та чесним як і з самим собою, так і з оточуючими. Лише таким чином в Україні буде мир та злагода. Адже саме заздрість та злість є головними ворогами будь-якої нації. Будемо щирими одне з одним – буде мир на всій землі”, – сказав ветеран.

  8 травня подібні зустрічі  також провели керівники територіальних підрозділів ДСНС в усіх регіонах нашої країни, аби привітати ветеранів зі святом та подякувати їм за перемогу.