• In English
 • Заява Міністерства аграрної політики та продовольства
  опубліковано 07 травня 2014 року о 14:16

  Мінагрополітики стало відомо про кричущі факти злочинних та малодушних вчинків колишніх чиновників-негідників на місцях, які у такий складний для нашої держави час намагаються задовольнити свої корисливі інтереси, прикриваючись ім’ям чинної влади.

  Так, сьогодні у телефонній розмові з Міністром аграрної політики та продовольства України Ігорем Швайкою фермер з Ізюмщини Харківської області Денисов Микола Борисович повідомив, що до нього звернувся колишній голова місцевої райдержадміністрації Валерій Миколайович Білокудря, який, посилаючись на чи-то прохання, чи-то рекомендацію Міністра запропонував перерахувати на банківський рахунок суму в 10 000 гривень для привітання ветеранів Великої Вітчизняної війни з Днем Перемоги.

  Ігор Швайка вже спростував це брехливе й абсолютно безглузде псевдорозпорядження про перерахунок коштів - і в телефонній розмові з фермером, і на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook (https://www.facebook.com/ihor.shvayka/posts/705006886205268 ). «Запевняю, що жодних розпоряджень такого штибу не було», - написав у своєму блозі Міністр.

  З’ясовуючи обставини, виявилося, що банківський номер для перерахунку коштів дійсно існує. Рахунок № 5211537340599617 відкритий у ПриватБанку на прізвище Яковлєва.

  Звертаємося до всіх громадян не піддаватися на подібного роду провокації! Також просимо оперативно повідомляти про подібні факти Мінагрополітики чи правоохоронні органи!

  Подібного роду дії, які спрямовані на дискредитацію чинної влади та задоволення хижих апетитів окремих ганебників, одразу ж будуть присікатися, а винні будуть притягнуті до відповідальності.

  Спільно ми не дозволимо посіпакам колишнього режиму набивати кишені за рахунок простих громадян, спекулюючи на їхніх почуттях та пам’яті!