• In English
 • Держфінінспекція в Закарпатській області за чотири місяці ц.р. відшкодувала втрат на 7,7 млн. грн.
  опубліковано 07 травня 2014 року о 14:24

  Протягом січня – квітня 2014 року фахівці Держфінінспекції в Закарпатській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 7,7 млн. грн. Зокрема, відшкодовано та поновлено незаконних, нецільових витрат і недостач ресурсів на суму 4,3 млн. грн. До бюджетів та на рахунки бюджетних установ, організацій і підприємств додатково надійшло понад 3,4 млн. грн.

  За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств і установ прийняли 47 управлінських рішень.

  За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 25 досудових розслідувань.

  До суду пред'явлено 12 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових ресурсів на загальну суму 2,8 млн. грн.

  До підприємств і установ, які порушили бюджетну дисципліну, застосовано 40 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та призупинення бюджетних асигнувань.

  За допущені порушення 209 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 60 – до дисциплінарної і матеріальної, 4 осіб звільнено із займаних посад.