• In English
 • Пасажири можуть повернути кошти у повному обсязі за квитки на поїзди, що курсують у східному напрямку за зміненим маршрутом
  опубліковано 06 травня 2014 року о 12:44

  До уваги пасажирів!

   

  У разі повернення квитків на поїзди, що курсують у східному напрямку за зміненим маршрутом  та не проходять станції, до яких були придбані квитки, пасажирам буде повернено кошти у повному обсязі.

  Якщо ж квиток був придбаний до станції, через яку поїзд курсує, то квиток повертається на загальних підставах відповідно до Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України.

  Повернення посадочних документів, оформлених через Інтернет, та електронних проїзних документів здійснюється тільки в квиткових касах. Надалі продаж квитків на зазначені поїзди зі станцій, які вони не проходитимуть, відмінено до введення нового графіка.

  Нагадаємо, у зв’язку з перекриттям колій сторонніми особами на перегонах Слов’янськШпичкине та Красний Лиман – Форпостна змінено маршрут курсування 17 парам пасажирських поїздів. До стабілізації ситуації вони курсуватимуть через ділянку Красноармійськ – Павлоград – Лозова.