• In English
 • На Уманщині надано шефську допомогу Збройним Силам України на суму понад 100 тис. грн.
  опубліковано 16 квітня 2014 року о 15:15

  Події, пов’язані з військово-політичною анексією Криму, та провокування аналогічних процесів у Південно-Східному регіоні України продемонстрували необхідність укріплення української армії.

  Покращення якості роботи установ і організацій Збройних Сил України, підвищення їх бойової здатності, готовність та спроможність військових частин виконувати завдання за призначенням вимагають залучення додаткових коштів, яких, на жаль, сьогодні недостатньо в державному бюджеті.

  В Уманському районі керівники підприємств та установ, приватні підприємці та окремі небайдужі люди надали шефську допомогу частинам місцевого гарнізону на суму понад 100 тис. грн.

  За ці кошти придбано 16 радіостанцій для несення караульної служби, автозапчастини, антени радіозв’язку, продукти харчування, системи відеоспостереження, медикаменти.

  Частка благодійних коштів надійшла на адресу Уманського об’єднаного міського військового комісаріату для придбання комп’ютерної техніки та канцелярського приладдя, а також на оплату харчування військовозобов’язаних.

  Питання щодо організації шефства над військовими частинами та підрозділами Збройних Сил України, розташованих на території Уманського району, перебуває на особливому контролі в Уманській райдержадміністрації та районній раді.