• In English
 • У січні-березні Держфінінспекція в Закарпатській області відшкодувала втрат на 6,2 млн. грн.
  опубліковано 08 квітня 2014 року о 14:07

  Фахівці Держфінінспекції в Закарпатській області упродовж січня–березня 2014 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 6,2 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ та організацій додатково надійшло майже 3 млн. грн. Відшкодовано та поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на суму понад 3,2 млн. грн.

  За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 39 управлінських рішень.

  До підприємств і установ, які порушили бюджетну дисципліну, застосовано 26 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами і призупинення бюджетних асигнувань.

  За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 19 досудових розслідувань. Ще 6 досудових розслідувань розпочато за результатами участі фахівців інспекції у перевірках, що їх проводили правоохоронні органи.

  До суду пред'явлено 11 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових ресурсів на суму 2,4 млн. грн.

  За недотримання законодавства на посадових осіб підприємств, установ та організацій складено 182 протоколи про адміністративне правопорушення, 46 посадовців притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, а 4 звільнено із займаних посад.