• In English
 • Анатолій Сіренко: Громадяни, які переїхали з Криму на материкову Україну, отримають всебічну допомогу ДАІ
  опубліковано 08 квітня 2014 року о 13:22

  Наразі у громадян, які виїхали з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя до інших регіонів України, виникає чимало питань соціального та правового напрямку. У тому числі й за напрямом діяльності Державтоінспекції.   

  Керівник Державтоінспекції України Анатолій Сіренко запевняє: підрозділи ДАІ нададуть громадянам, які переїхали на материкову Україну, всебічну допомогу у вирішенні питань, пов’язаних з реєстрацією, перереєстрацією автотранспорту, отриманням та заміною посвідчень водія тощо.

  «Законодавство нашої країни покликане захищати права громадян, - зазначає Анатолій Сіренко. - Тому хочу запевнити громадян, які наразі за збігом обставин вимушені виїхати з Криму до інших регіонів України, що Державтоінспекція зробить все, аби всі питання, пов’язані з використанням транспортних засобів, були вирішені у правовому полі та у встановлений законом термін».

  Нагадуємо, що Центри надання послуг, пов’язаних з використанням транспортних засобів, в України працюють за принципом «Єдиного вікна», тому громадяни України можуть звернутися в будь-який з них, незалежно від місця реєстрації.

  Утім, ДАІ не обмежується тільки правовою допомогою. Громадяни, які рухаються до місць призначення, завжди можуть перепочити біля постів ДПС ДАІ, отримати консультації, скористатися телефонним зв’язком тощо. 

  Також інформуємо громадян, що за ініціативи керівника Державтоінспекції МВС України Анатолія Сіренка в Департаменті ДАІ запроваджений щоденний прийом громадян. Звернутися ж особисто до начальника Департаменту ДАІ можливо за телефоном 272-57-52. Крім того, усі бажаючі можуть поспілкуватися з начальником Державтоінспекції безпосередньо під час прийому.

  Графік прийому громадян начальником Департаменту ДАІ

  понеділок - з 19:00 до 22:00

  середа - з 19:00 до 22:00

  четвер - з 10:00 до 13:00

  п’ятниця - з 19:00 до 22:00