• In English
 • Аукціон з продажу урядових автомобілів відбудеться у червні, - Остап Семерак
  опубліковано 02 квітня 2014 року о 14:13

  Аукціон з продажу автомобілів, які має у своєму розпорядженні Секретаріат Кабінету Міністрів України, планується провести у першій половині червня цього року.

  Про це сьогодні, 2 квітня, на брифінгу повідомив Міністр Кабінету Міністрів Остап Семерак. Брифінг пройшов на території автопідприємства Секретаріату Кабінету Міністрів України, де відбулася екскурсія для представників ЗМІ.

  Міністр Кабінету Міністрів повідомив, що, згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25 березня 2014 р. №276-р «Про скорочення кількості легкових автомобілів, що обслуговують окремі державні органи», Секретаріат Кабінету Міністрів має скоротити на 50% кількість автомобілів автопідприємства. Таке ж рішення було прийнято щодо Адміністрації Президента і Апарату Верховної Ради України.

  «Минула влада приховувала розкіш, в якій жила за рахунок платників податків. Наш Уряд не ховається від громадськості й демонструє максимальну відкритість», – зазначив Остап Семерак.

  На сьогодні в розпорядженні Секретаріату Кабінету Міністрів знаходиться 187 одиниць техніки, з них 142 – легкові автомобілі. Планується продати 71 автомобіль.

  Міністр Кабінету Міністрів повідомив, що реалізація автотранспорту відбуватиметься згідно з Законом України «Про здійснення державних закупівель» та постанови Кабінету Міністрів України від 6 червня 2007 року №803 «Про затвердження порядку відчуження об’єктів державної власності». «За попереднім графіком, у першій половині червня плануємо провести аукціон з продажу автомобілів Секретаріату Кабінету Міністрів з подальшим оформленням документів і перерахунком коштів до Державного бюджету України», – розповів Міністр.

  Остап Семерак заявив, що Уряд проведе реалізацію автомобілів максимально відкрито. «Хочемо, щоб українське суспільство було поінформоване, яке майно продається, кому продається, за скільки продається. Адже всі кошти від реалізації будуть направлені в Державний бюджет України. Окрім виручених коштів, ми розраховуємо на економію коштів, які раніше витрачалися на бензин, ремонт, обслуговування автомобілів», – наголосив він.

  За словами урядовця, кінцева сума від реалізації автомобілів залежатиме від активності учасників аукціону. «Але в будь-якому разі ми очікуємо, що це будуть мільйони гривень», – сказав він.

  «У купівлі автомобілів зможуть взяти участь усі бажаючі. Процедура буде відкрита», – наголосив Остап Семерак. На аукціон Міністр запросив і журналістів.

  Планується також скорочення 80-ти працівників автомобільного підприємства. «Уряд не має іншого виходу, ніж приймати вкрай непопулярні рішення, але ці рішення допоможуть врятувати українську економіку. Урядовці не будуть жити в розкоші у той час, коли українське суспільство на межі виживання», – зазначив Міністр.