• In English
 • В.Семиноженко привітав Раду молодих учених при Держінформнауки із членством в Eurodoc
  опубліковано 02 квітня 2014 року о 14:24

  Всеєвропейська рада аспірантів і молодих учених Eurodoc прийняла до своїх лав Раду молодих учених при Держінформнауки України, яка стала 35-м членом цієї авторитетної організації.

  Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко привітав молодих учених з цією подією.

  «Це черговий крок у напрямку європейської інтеграції вітчизняної науки. Україна поступово зближує свої позиції з країнами-членами ЄС за різними напрямками, зокрема, і в науковому, послідовно демонструючи свій високий рівень досягнень», - зазначив він.

  В.Семиноженко підкреслив, що членство у Eurodoc – «престижна подія для наукової молоді України, яка повинна стати поштовхом для наступних наукових досягнень».

  За його словами, відтепер Рада молодих учених при Держінформнауки може лобіювати інтереси українських молодих учених на міжнародному рівні, налагоджувати більш тісну співпрацю з молодіжними світовими науковими організаціями.

  Довідково

  Конференція та щорічні загальні збори Eurodoc – всеєвропейської ради аспірантів та молодих учених – відбулися в Будапешті 25-29 березня.

  Члени РМУ при Держінформнауки подали заявку на вступ до Eurodoc ще наприкінці 2013 р , в кінці березня відправили делегацію у столицю Угорщини. До її складу увійшли Олександр Березко та Олена Гоменюк, представник Тернопільського національного педагогічного університету, – відповідальні за міжнародний напрямок роботи Ради. Українська делегація взяла участь у офіційних заходах, що відбулись на конференції Eurodoc. На загальних зборах ними була зроблена презентація РМУ та її діяльності, після якої, за результатами таємного голосування, українська організація стала повноправним членом Eurodoc.

  Заснована у 2002 р., сьогодні Eurodoc – це авторитетна міжнародна організація зі штаб-квартирою в Брюсселі. До складу Eurodoc входять національні організації наукової молоді країн-членів Євросоюзу та Ради Європи. Її місія - консолідація європейських аспірантів та молодих науковців у їхньому прагненні до професійної реалізації та гідного життя.

  Наказ «Про Раду молодих учених при Державному агентстві з питань науки, інновацій та інформатизації» № 109 Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко підписав 13 червня 2012 року. До її складу увійшли представники Рад молодих вчених провідних українських вишів і наукових установ, а також усіх існуючих обласних Рад – Донецької, Одеської та Харківської.