• In English
 • З Криму прибуло понад тисячу військовослужбовців і працівників ЗС України з сім'ями
  опубліковано 02 квітня 2014 року о 14:44

  Станом на 2 квітня до материкової частини України з АР Крим прибуло 1059 осіб. З них 385 офіцерів, 547 сержантів і солдатів військової служби за контрактом, двоє працівників ЗС України, а також 125 членів їхніх родин, з яких 38 дітей.

  За даними Головного управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України, з цієї кількості найбільшепредставників Військово-Морських Сил ЗС України та членів їх сімей (562 особи). 346 осібпредставники Повітряних Сил ЗС України, рештаіз частин безпосереднього підпорядкування Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України.

  Протягом минулої доби до материкової частини України з АР Крим прибуло 197 осіб: 171 військовослужбовець та 26 членів сімей, з них 13 дітей.

  З метою організації зустрічі та збору військовослужбовців і членів їх сімей, направлення до збірних пунктів з подальшим їх розміщенням працюють 3 збірно-пересильних пункти: в напрямку Армянськ – Херсон, в с. Ставки (старший – полковник Бурдейний В. А., тел. (067) 811-53-68), в напрямку Армянськ – Нова Каховка, в с. Першокостянтинівка (старший – полковник Візняк Б. В., тел. (050) 285-70-88, (067) 225-08-09), в напрямку Чонгар – Новоолексіївка, в с. Чонгар (старший – полковник Левицький М. В., тел. (067) 215-14-12). Зазначені пункти обладнані наметами, засобами для приготування їжі та відпочинку.

  У Києві з 24 березня розгорнутий та функціонує збірний пункт на фондах військової частини за адресою: вул. Фучика, 7, де працюють військовослужбовці Кадрового центру Збройних Сил України.

  З 31 березня розгорнуті та функціонують збірні пункти Повітряних Сил у місті Вінниця, та оперативного командуванняПівдень” на базі військових частин у містах Одеса і Очаків.

  2 квітня розгорнутий збірний пункт Озброєння ЗС України у місті Миколаїв (старший – майор Мегеря Б. В., тел. (063) 825-49-40).

  Здійснюється постійний моніторинг інформації щодо тих військовослужбовців та членів їх сімей, які прибувають з Криму до материкової частини України самостійно (автомобільним, залізничним, повітряним транспортом).

  З метою забезпечення тимчасового проживання, харчування та відпочинку військовослужбовців та членів їх сімей на фондах 8 військових частин підготовлено 1224 ліжко-місця. В подальшому планується нарощування кількості ліжко-місць до 2500.

  Особовий склад, який прибув з АР Крим, розміщено на фондах Національного університету оборони України, військових частин, дислокованих у Київській, Вінницькій та Одеській областях, заводу Мотор-Січ (м. Запоріжжя), Миколаївського спеціалізованого центру бойової підготовки авіаційних фахівців ЗС України, санаторіяКуяльник” (м. Одеса), військового містечка у м. Херсон, в приватних оселях близьких родичів та знайомих.

  Із прибулими з Криму військовослужбовцями постійно працюють представники кадрових органів. На сьогодні до нових місць служби відбуло вже 106 військовослужбовців.