• In English
 • Столичні готелі готові тимчасово прийняти 156 переселенців з Криму
  опубліковано 27 березня 2014 року о 15:20

  Туристичний бізнес столиці відгукнувся на заклик міської влади допомогти людям, які вирішили покинути територію Автономної Республіки Крим у зв’язку з окупацією території. Десятки готелів і хостелів, туристичні оператори та заклади харчування всіляко допомагають кримчанам у тимчасовому поселенні та харчуванні. Про це під час прямого ефіру на ТРК «Київ» розповів заступник голови КМДА Михайло Костюк.

  «Сьогодні вже 56 готелів і хостелів міста погодилися безкоштовно розмістити в себе 156 жителів Криму на термін до двох тижнів. Власники деяких із них також запропонували працевлаштування. Це чудовий приклад свідомості бізнесу та консолідації суспільства, зокрема, зусиль міської влади та приватного сектору для допомоги нашим співвітчизникам, які опинилися у вкрай складній ситуації», – зазначив Михайло Костюк.

  Він також навів приклад двох відомих мереж закладів харчування, одна з яких готова працевлаштувати переселенців, іншазабезпечить триразове харчування для кримчан, які звертатимуться за допомогою в Міський координаційний центр.

  Усі, хто хоче допомогти мешканцям Криму, можуть звертатися до Центру за телефонами: (044) 497-57-15 або (044) 404-33-20, а також через Контактний центр міста Києва: 15-51 та (044) 205-73-37 (з мобільного).