• In English
 • Херсонщина готова приймати громадян, які вирішать залишити територію Криму
  опубліковано 18 березня 2014 року о 09:44

  17 березня 2014 року голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Одарченко взяв участь у засіданні XXXIII сесії міської ради VI скликання.

  Виступаючи, він сказав: «Нам потрібно бути готовими до можливої міграції населення, що буде рухатися з боку АР Крим. Тому сьогодні обласна влада робить усе, щоб, у разі необхідності, забезпечити можливий прийом евакуйованих громадян».

  Так, уже створені пункти попереднього прийому громадян, що розташовані на автомобільних дорогах та залізничних станціях.

  «Уже відпрацьовані схеми, яким чином ми будемо розселяти людей, забезпечувати їх харчуванням, транспортувати до місць призначення. Якщо людей буде надзвичайно велика кількість, ми готові ставити питання перед Кабінетом Міністрів України щодо залучення додаткового фінансування на будівництво житла для проживання цього населення», - сказав Юрій Одарченко.

  Крім того, голова Херсонської облдержадміністрації вказав й на те, що на кордоні області з АР Крим розташовані пункти, що проводять митний та прикордонний контроль. Тобто, за словами Юрія Одарченка, «ця робота чітка, системна і налагоджена».

  «Ми зробимо все, аби убезпечити людей», - заявив голова облдержадміністрації, та висловив надію на те, що найближчим часом ситуація повернеться в нормальне русло.