• In English
 • Міністр інфраструктури Максим Бурбак представив колективу Укравтодора нового керівника - Олександра Маліна
  опубліковано 18 березня 2014 року о 09:36

  17 березня Міністр інфраструктури України Максим Бурбак представив трудовому колективу Державного агентства автомобільних доріг нового очільника – Олександра Маліна.

  Міністр зазначив, що передусім новому голові Укравтодору доведеться зосередитися на виплаті боргів по заробітній платі та проведенні розрахунків із підрядними організаціями.

  «Впевнений, що дороги в Україні будуть  - незалежно від фінансування. Наразі ситуація вкрай тяжка. Однак треба зробити все від нас залежне, щоб розрахуватися з боргами по зарплаті і за виконані роботи. І далі будемо братися за експлуатацію доріг, а при наявності коштів і за будівництво нових», - сказав Максим Бурбак.

  У свою чергу Олександр Малін розповів, що вже розпочато переговори з міжнародними фінансовими організаціями для залучення кредитного портфелю.

  «Наразі ситуація настільки критична, наскільки ще не була. Тому невідкладно розпочато відпрацювання кредитного портфелю. Перші переговори разом з Міністром проведено з низкою банків, попереду переговори з іншими кредиторами. Завдання поставлені по середньо і короткостроковим кредитним зобов’язанням, по реструктуризації боргів і т.д.», - сказав новий голова Укравтодору.

  Також Олександр Малін зазначив, що дорожня галузь потребує реформи:  як вона проходитиме і за який час –  ще одне завдання, поставлене перед керівництвом Укравтодору.

  «Нам доведеться проводити реформу, яка повинна у вигляді фінансової складової знизити собівартість функціонування системи. У спадок ми отримали колосальну «махіну» - розгалужену, задержавлену до неможливості. Але ті дорожні роботи, які  сьогодні виконують держпідприємства повинні вестися на конкурентній основі учасниками ринку дорожніх ремонтних робіт. Тому, не приховуватиму, будуть значні кадрові зміни як в центральному апараті, так і в регіонах. Але кожний, хто продемонстрував свої професійні якості і хоче працювати без роботи не залишиться», - зауважив Олександр Малін.

  Колишній голова Укравтодору Євгеній Прусенко подякував колективу за співпрацю та побажав успіхів новому керівництву.