• In English
 • Андрій Дещиця взяв участь у засіданні в форматі "Україна+група друзів України в ЄС"
  опубліковано 18 березня 2014 року о 09:55

  17 березня ц.р. в Брюсселі в.о. Міністра закордонних справ України Андрій Дещиця взяв участь у зустрічі в форматі «Україна+група друзів України в ЄС» на рівні керівників зовнішньополітичних відомств країн ЄС.

  В.о. Міністра закордонних справ України поінформував сторону ЄС про ситуацію навколо АР Крим (Україна), наголосивши на неприпустимості військової агресії РФ, яка базується на тотальній дезінформації та штучно нагнітається російськими посадовцями і ЗМІ. Сторони беззастережно засудили т.зв. кримський референдум 16 березня ц.р., який було проведено всупереч українському законодавству і нормам міжнародного права.

  Учасники зустрічі обговорили подальші рішучі дії, спрямовані на запобігання імплементації результатів згаданого референдуму та деескалації ситуації у цьому регіоні України.

  А.Дещиця підтвердив налаштованість нового українського Уряду на проведення системних реформ, якнайшвидше підписання Угоди про асоціацію з ЄС, а також відзначив важливість рішення щодо виділення нашій державі пакету амбітної фінансової допомоги.