• In English
  • Головою правління Державної продовольчо-зернової корпорації України призначено Петра Вовчука
    опубліковано 15 березня 2014 року о 14:47

    14 березня  Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка представив колективу ПАТ «Державної продовольчо-зернової корпорації України» нового голову правління - Петра Вовчука.

    Ігор Швайка коротко окреслив основні пріоритети в діяльності головного аграрного відомства. «Міністерство розглядає ПАТ «ДПЗКУ» як потужний інструмент участі держави у розвитку зернового ринку та відводить йому важливу роль у просуванні вітчизняної сільськогосподарської продукції на зовнішні ринки. Також корпорація на сьогодні є інструментом надання обігових коштів аграріям через механізм форвардних закупівель. Тому діяльність держкорпорації перебуватиме у фокусі моєї особистої уваги. Ми здійснюватимемо регулярний моніторинг та  аналіз стану справ у корпорації», - сказав він.

    Ігор Швайка повідомив, що наразі в корпорації проводитиметься комплексна аудиторська перевірка діяльності ПАТ «ДПЗКУ», за результатами якої будуть прийняті рішення щодо менеджменту та структури  організації. «Моя тверда позиція, що робота корпорації має бути зрозумілою, прозорою і не викликати негативних запитань з боку суспільства, учасників ринку та професійного середовища. Ми зацікавлені у її ефективній присутності як стратегічного державного гравця на аграрному ринку. Ми маємо дати суспільству усі необхідні відповіді на суперечливі моменти і запитання. Саме таким чином слід формувати з ДПЗКУ сучасну, динамічну, мобільну компанію»», - наголосив Ігор Швайка.

    Міністр поінформував, що мав зустріч із китайським послом, на якій запевнив його, що корпорація залишається надійним партнером Китаю, засвідчив готовність неухильно виконувати українсько-китайські контракти.

    Новий голова правління Петро Вовчук підтвердив, що у діяльності держкорпорації пріоритетними залишаються трейдинговий напрям, складська діяльність, підтримка вітчизняного сільгоспвиробника. «Наше завдання підтримати сільгоспвиробників у проведенні комплексу весняно-польових робіт та якісно спрацювати на прийомці врожаю з нового маркетингового сезону», - наголосив Петро Вовчук.