• In English
 • МЗС Росії не повинно втручатися у внутрішні справи нашої держави, - Андрій Дещиця
  опубліковано 15 березня 2014 року о 15:51

  В.о. Міністра закордонних справ України Андрій Дещиця провів прес-конференцію в кризовому медіа-центрі у готелі «Україна».

  «Міністерство закордонних справ Росії не повинно втручатися у внутрішні справи нашої держави», - наголосив керівник зовнішньополітичного відомства України, виступаючи перед вітчизняними та іноземними ЗМІ під час брифінгу.

  Міністр поінформував про основні підсумки візиту Прем’єр-міністра України А.Яценюка до США, участь Глави Уряду у засіданні Ради Безпеки ООН та про консолідовану підтримку міжнародним співтовариством територіальної цілісності і суверенітету України. «14 з 15 країн-членів Ради Безпеки ООН готові прийняти резолюцію щодо України», - зазначив А.Дещиця.

  Міністр також повідомив, що підписання політичної частини Угоди про асоціацію між Україною та ЄС може відбутися вже 21 березня, високо оцінив рішення ЄС скасувати в односторонньому порядку торговельні бар’єри щодо товарів з України.

  Глава МЗС України підтвердив незмінну позицію нашої держави та міжнародного співтовариства щодо незаконності «референдуму» в Автономній Республіці Крим.

  Говорячи про необхідність мирного врегулювання ситуації на Півострові, А.Дещиця закликав РФ припинити ескалацію напруги та відвести російські війська, які незаконно вторглися на територію України.

  Міністр вкотре наголосив, що керівництво Української держави відкрите для рівноправного та повноцінного діалогу з РФ.