• In English
 • 8 квітня при Укрморрічінспекції буде сформовано новий склад Громадської ради
  опубліковано 07 березня 2014 року о 18:46

  8 квітня в Міністерстві інфраструктури України відбудуться установчі збори для формування нового складу Громадської ради при Укрморрічінспекції за участі громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України.

  Так, за інформацією  ініціативної робочої групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Державній інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті, 8 квітня 2014 року о 14.00 у кімнаті №709 адмінбудівлі Мінінфраструктури (7 поверх) відбудуться установчі збори з формування складу Громадської ради при Укрморрічінспекції.

  Порядок проведення установчих зборів і порядок подання заяв для участі в установчих зборах розміщено на офіційному веб-сайті Укрморрічінспекції http://sismit.gov.ua/ у підрозділі «Громадська рада» розділу «Публічність».

  За довідковою інформацією звертатися до Нагаєвської Марини Володимирівни, infobezpeka2012@ukr.net, просп. Перемоги, 14, м. Київ, 01135, (скринька вхідної кореспонденції 04), тел. (044) 351-44-89.