• In English
 • Андрій Мохник зустрівся з представниками Американської торгівельної палати в Україні
  опубліковано 07 березня 2014 року о 18:40

  7 березня 2014 року Міністр екології та природних ресурсів Андрій Мохник зустрівся з президентом Американської торгівельної палати в Україні Бернардом Кейсі, Віце-президентом з розвідки і видобутку компанії «Шелл» в Україні Грехемом Тайлі, Регіональним директором ТОВ «Шеврон Україна» Пітером Кларком, Головою Представництва компанії «ЕксонМобіл Експлорейшн енд Продакшн Юкрейн Бі.ВіДжимом Джонстононом та іншими представниками АТП.

  В ході зустрічі відбулося обговорення актуальних питань розвитку енергетичного сектору, а також найближчих планів з удосконалення законодавчого регулювання галузі розвідки та видобування вуглеводнів. Зокрема, Президент Торгівельної американської палати Бернард Кейсі наголосив, що інвестори повинні бути впевнені в існуванні  стабільної і передбачуваної нормативно-правовової бази у сфері угод про розподіл продукції та у секторі енергетики, яка передбачатиме прозорі норми та регулювання, а також дотримання принципу верховенства права і це ті основні фактори, що будуть заохочувати енергетичні компанії збільшувати обсяги інвестицій в Україну.

  Міністр запевнив  Всіх в продовженні розвитку співпраці між Міністерством та Американською торгівельною палатою в Україні, а також наголосив на першочерговості у створенні сприятливого інвестиційного клімату для забезпечення гарантій щодо довгострокових інвестицій американських компаній, у тому числі в сфері природних ресурсів.

  «Довіра інвесторів – це наш соціальний капітал, який ми сподіваємося конвертувати в довгострокові відносини між нашими країнами. І вона має базуватися на діалозі, спільній роботі над правилами регулювання інвестиційної діяльності в Україні. Адже створення кращого інвестиційного та бізнес-клімату – це спільна справа українського уряду та інвесторів»-  підкреслив Міністр.

  Сторони висловили  побажання на подальшу ефективну співпрацю і теплі відносини між країнами.